fbpx

𝐆𝐨𝐥𝐟𝐬𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧 𝐢 𝐉𝐚𝐦𝐦𝐞𝐫𝐛𝐮𝐠𝐭𝐞𝐧𝐬 𝐆𝐨𝐥𝐟𝐤𝐥𝐮𝐛 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐞𝐫 𝐬𝐧𝐚𝐫𝐭 𝐨𝐩! ⛳️🏌️‍♀️🏌️🏌️‍♂️
Kunne du tænke dig at være med i et fantastisk fællesskab, hvor man kan spille sammen på alle niveauer og hvor man aldrig går på kompromis med hyggen? 🥰 Så skal du tilmelde dig golfskolen i Jammerbugtens Golfklub!
Vi kan tilbyde en introduktion til golfsporten over 5 mandage med opstart d. 17 april.
Forløbet er over 5 mandage med start kl.17 og slut ca. 19:00 – 19:30 og holdes med klubtræner Mads Albrektsen. En tur ud på par 3 banen eller dele af klubbens 18 hullers bane, vil blive en fast del af hver træningsaften⛳️.
Vi har alt det nødvendige udstyr, så du skal bare sørge for praktisk tøj og fodtøj.
Vi tilbyder også lynforløb, prøvemedlemskab og holdtræning for klubbens medlemmer og nybegyndere! 🏌️‍♀️
👇Følg linket nedenunder for mere info 👇
https://jbgolf.dk/golfskole/
Vi glæder os til at møde dig!🙌

Print Friendly, PDF & Email
Categories: Sidste nyt