fbpx


Formand

Kenny Lundtoft
Hedevangen 6
9690 Fjerritslev
Kenny@jbgolf.dk
Telefon 23 21 08 76

Primære arbejdsområder
Forretningsudvalg, Baneformand

Næstformand
Kasper Mølbæk
kasper@jbgolf.dk
Telefon 23 23 80 67

Primære arbejdsområder
Forretningsudvalg, Turneringsudvalg, Regel- og Etiketteudvalg


Bestyrelsesmedlem
Finn Hosbond
finn@jbgolf.dk
Telefon 40 33 37 06

Primære arbejdsområder
Forretningsudvalg, kontakt til Krolfklubben, Klubber i klubben og Sponsorudvalg


Kasserer
Jan Bredgaard
jan@jbgolf.dk
Telefon 30 69 70 07

Primære arbejdsområder
Forretningsudvalg, økonomi, medlemsregistrering


Sekretær
Anne-Grethe Frisk
agf@jbgolf.dk   
Telefon 22 17 14 74

Primære arbejdsområder
Husudvalg


Bestyrelsesmedlem
Otto Kjær Larsen
otto@jbgolf.dk
Telefon 24 80 30 52

Primære arbejdsområder
Kontor


Bestyrelsesmedlem
Brian Odde
brian@jbgolf.dk
Telefon 40 10 56 52

Primære arbejdsområder
Nybegynderudvalg


Print Friendly, PDF & Email